Kazachstan i Ziemia Kazachstańska bliżej Polski

Zapraszamy w dniu 9 listopada na wieczór pod hasłem „Kazachstan i Ziemia Kazachstańska bliżej Polski”, który rozpocznie się o godz.17:00 mszą święta w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli w Gościnie, a następnie o godz. 18:00 spotkanie w Domu Kultury na którym poznacie Państwo naszych gości, ich Historię, posłuchacie krótkiego koncertu i spróbujecie kazachskiej kuchni. Zobaczycie również wystawę fotografii autorstwa Tomasza Sobczaka i Marty Zielińskiej pt. „Kazachstan bliżej Polski” .Gościem specjalnym wieczoru będzie konsul RP w Kazachstanie Pan Bartosz Jabłoński. Wieczór ukoronuje wspólny koncert zespołów „Polonia” i „Podlotki”.

You are here: Wiadomości, Informacje i Relacje (Foto - Film) Kazachstan i Ziemia Kazachstańska bliżej Polski