III edycja piosenki przedszkolnej „Wiosna w piosence” 2013

16 maja w Domu Kultury uroczyście została otwarta III edycja przeglądu piosenki przedszkolnej „Wiosna w piosence”. Tego dnia DK wypełniło się dziećmi w wieku od 3 do 6 lat. Wystąpiło 71 dzieci. Każde z uczestników było bardzo przejęte swoim występem i ze wszystkich sił starało się zaśpiewać najlepiej jak potrafi. Wybranie I, II, czy III miejsca byłoby bardzo trudne w tej kategorii wiekowej, dlatego każdy uczestnik przeglądu piosenki otrzymał piękny dyplom z podpisem Pana Burmistrza i wielkiego, słodkiego i bardzo kolorowego lizaka a wychowawcy grup otrzymali podziękowania i słodki upominek.

Na przegląd piosenki przedszkolnej przybyły dzieci z przedszkola w Gościnie, grupa „Krasnale” p. G. Kot; „Motylki” p. A. Pawlak i R. Araszewskiej, „Jagódki” p. G. Gul, „Jeżyki p. M. Grzesiak, „Muchomorki” p. A. Prończuk i dzieci z punktu przedszkolnego z Dziecięcej Krainy Radości grupa „Liski” p. E. Chmielewskiej i p. I. Sidorowskiej. Poza tym przyjechały dzieci z oddziału przedszkolnego z Siemyśla grupa „Miś Uszatek” p. I. Leocho i p. A. Rybczyńskiej, dzieci z Wiejskiego Ogniska Przedszkolnego w Charzynie im. Krasnala Chałabały p. H. Buczyńskiej i p. A. Sterna oraz dzieci z oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej im. Armii Krajowej w Charzynie p. A. Kubok-Kłos. Pracownicy Domu Kultury wszystkim nauczycielom i dzieciom serdecznie dziękują za wspólną zabawę. Czekamy na Was i już teraz zapraszamy za rok.

D.Frankowska

You are here: Wiadomości, Informacje i Relacje (Foto - Film) III edycja piosenki przedszkolnej „Wiosna w piosence” 2013